Geziyo Hakkında

Geziyo Hakkında


Splash Travel Seyahat Acentası , 2006 yılında kurulan Nurdan Tur.Tic.Sey.Yay.Teks.İnş.Taş. İth.İhr.Ltd.Şti bünyesinde yer almakta olup 29.08.2006 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafında (A) Grubu Seyahat Acentası belgesi ile akredite edilmiştir. Acentemiz aynı zamanda 5383 belge numarası ile bir Türsab üyesidir.

Bir (A) Grubu Seyahat Acentası olarak, mesleki disipline ve tüketici haklarına riayet edip etmediğimiz ilgili kanun ve kurumların sıkı denetim ve müeyyidelerine tabi bulunmaktadır. Tüm bu yasal yükümlülüklerden ziyade, bizi turlarımızı mükemmelleştirmeye sevk eden en büyük itici gücü, birincil ilkemiz olan güvenirlilikten ve temel dayanağımız olan müşteri yorumlarından almaktayız. Zira müşterilerimizin onayını almanın, yasaların onayını almaktan çok daha zor ve önemli olduğunu bilmekteyiz.

Çeşitli tatil hizmetleri verebilmekle birlikte, Marmaris çıkışlı bölgesel tur ve aktiviteler asıl uzmanlık alanımızı oluşturmaktadır. Turlarımızda gezilecek yerlerin güzelliğinin yanı sıra, araç ve personel kalitesinin de çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Marmaris kuruluşlu bir acenta olarak yöreyi ve insanlarını çok iyi tanımamız, sizlerin saygın ve ehil ellerde keyifli bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır.
Marmaris ve çevresini tam anlamıyla görebilmek ve keyfini çıkarabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin, beklentilerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.